Меню
м. Київ. вул Вербицького 8б
Наша адреса:
м. Київ. вул Вербицького 8б
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 09:00, 19:00
  • Сб: 09:00, 17:30
  • Нд: Вихідний

Про нас

                                       Вас вітає ОПТОВО_РОЗДРІБНИЙ інтернет-магазин Zont-Tent!


ІМ «Zont-Tent» створений спеціально для людей, які вміють грамотно та доцільно робити корисні покупки. Здійснюючи у нас необхідні покупки, Ви заощаджуєте свій сімейний бюджет до 50% у співвідношенні з виробленою аналогічною покупкою у звичайній роздрібній точці. У нашому магазині Ви можете робити покупки як оптом, так і в роздріб.
Бажаєте придбати якісний товар за низькими цінами? Тоді Ви потрапили на адресу.


Ми готові запропонувати Вам товарів для дому, побутові дрібниці або прикольні штуки на будь-який смак. У широкому асортименті магазину "Zont-Tent" представлені різні товари для прибирання, ремонту, кухонне приладдя та просто товари, необхідні у повсякденному житті. Менеджмент інтернет-магазину слідкує за тим, щоб асортимент постійно оновлювався. Ми звертаємося тільки до постачальників, які стежать за якістю матеріалів, що використовуються.


В інтернет-магазині Zont-Tent представлені високоякісні вироби, схвалені нашими постійними покупцями. У нас ви можете придбати господарські товари оптом та в роздріб за прийнятними цінами. Доставка здійснюється у найкоротші терміни по всій Україні.