Меню
м. Київ. вул Вербицького 8б
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 09:00, 19:00
  • Сб: 09:00, 17:30
  • Нд: Вихідний

Про компанію

У вас є мрія? Чи не ідея, бажання, а саме мрія? Світла, добра та з користю для людей.
Звичайно, вона є! Навчиться літати, телепортуватися або в один рух перетворити світ на щось більше - мрія людини має прагнути здійснення. Якраз для досягнення мрії кожної людини працює наш інтернет-магазин.
Команда zont збирає найкорисніші та найцікавіші інновації з усього світу, для того, щоб кожна людина стала трохи ближче до своєї мрії. Отже, став хоч трохи щасливішим. Команда zont спеціально підбирає найякісніші, інноваційні та розумні рішення.
Якщо Ви раніше не могли розібратися з технікою або вона геть-чисто не хотіла з вами знаходити спільну мову - тоді тепер ви потрапили в туди, куди треба. Навіть після першої покупки, Ваші відносини з технікою стануть набагато теплішими та кращими. Забудьте про неякісні та гаджети – вони в минулому.
Сьогодні, zont допоможе вам відкрити світ заново! На сторінках zont на вас чекає захоплюючий світ найкращих рішень для комфортного життя та досягнення вашої мрії. Наша мета, щоб кожна людина забула про обмеження і вже сьогодні піднялася над своїми можливостями. Подивитися на землю з висоти пташиного польоту? Подолати тисячі кілометрів, зробивши лише один крок? Вивчити біологію свого тіла? Це далеко не проблема! Ми знаємо, zont нада - досягайте свої мрії пліч-о-пліч з технікою, яка вас розуміє.