Меню
м. Київ. вул Вербицького 8б
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 09:00, 19:00
  • Сб: 09:00, 17:30
  • Нд: Вихідний

Оплата

Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх магазинах мережі на території України. Оплата провадиться виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.
Безготівкова
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати, доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:
Після оформлення замовлення менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх документів надається.
Оплата карткою на сайті
Оплата замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива лише після підтвердження платежу.
Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською карткою Visa або MasterCard. Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати "Оплата карткою на сайті".
Після цього Ви переадресуєте на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.
Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, сплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.
Оплата карткою у магазині
Оплата замовлення банківською карткою Visa або MasterCard у магазині Zont-Tent.
Ви можете сплатити замовлення банківською карткою Visa або MasterCard. Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати.
У графі "Оплата" вам потрібно вибрати "Оплата карткою в магазині". Після цього Вам необхідно взяти банківську картку із собою до магазину для оплати вашого замовлення. Будь ласка, зверніть увагу, перед оплатою перевіряйте товар у магазині мережі.
Накладеним платежем
Оплата готівкою при отриманні товару від кур'єра або у сервісі доставки «Нова пошта»
Ви можете оплатити замовлення післяплатою при виборі способів доставки:
кур'єром від Нової пошти по всій Україні.
Доставка до відділення «Нова пошта»
 


Оплата провадиться після перевірки складу посилки на відповідне замовлення та товарному чеку виключно у національній валюті. Звертаємо вашу увагу, що при отриманні посилки у відділенні компанії перевізника або у кур'єра та оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки посилки на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтесь із зовнішнім виглядом товару, його комплектацією та не маєте претензій до інтернету -магазину та компанії перевізнику.
Докладніше "